ÖVRIGT / Diverse / Bänk 14556227
nr 1455 6227
Bänk
Roland Wilhelmsson. Signerad, furu. Längd: 180 cm. Djup: 44 cm. Höjd: 32 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 21 mars 2022
kl 20:45:11
3.000 kr
3.200 kr